PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Projektohet njė linjė avionėsh Tiranė- Kukės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Projektohet njė linjė avionėsh Tiranė- Kukės   Mon May 18, 2009 11:45 am

E vetmja mėnyrė pėr tė vėnė nė punė aeroportin ėshtė krijimi i njė linje tė brendshme. Rinasi ekskluzivitet pėr 20 vjet.
Back to top Go down
View user profile
 
Projektohet njė linjė avionėsh Tiranė- Kukės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Frank Shkreli:Sekretarja e Shtetit Klinton nė Tiranė dhe nė Prishtinė
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: