PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Projektohet njė linjė avionėsh Tiranė- Kukės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3699
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Projektohet njė linjė avionėsh Tiranė- Kukės   Mon May 18, 2009 11:45 am

E vetmja mėnyrė pėr tė vėnė nė punė aeroportin ėshtė krijimi i njė linje tė brendshme. Rinasi ekskluzivitet pėr 20 vjet.
Back to top Go down
View user profile
 
Projektohet njė linjė avionėsh Tiranė- Kukės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tiranė, vrasja pėr njė varėse, arrestohet autori i dyshuar Aldo Hoxha
» Nis mbledhja e KQZ-sė, pritet shpallja e fituesit tė Bashkisė sė Tiranės
» Shuflaj, si e vranė nė njė pusi fill pas vizitės nė Tiranė
» Gazmend Islami:Si u vranė komandantet e UĒK-sė qė luftuan nė Kosovė dhe si morėn komandėn "parashutistėt" e Tiranės?
» Avionėt ushtarak rusė mbi hapėsirėn ajrore tė Britanisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: