PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 WordPress 2.8 Beta 1

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4161
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: WordPress 2.8 Beta 1   Tue May 19, 2009 8:17 am

Testuesit dhe adhuruesit e aplikacionit pa pagesė WordPress tani mund tė shkarkojnė versionin eksperimental WordPress 2.8 Beta 1 dhe tė testojnė mundėsitė e reja tė cilat premtojnė se WordPress do tė jetė mė i mirė dhe mė i fuqishėm se kurrė mė parė.
Back to top Go down
View user profile
 
WordPress 2.8 Beta 1
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: