PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 sod me daten 27.5.2009 do te zhvillohet derbi Man utd vs Barcelona

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3527
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: sod me daten 27.5.2009 do te zhvillohet derbi Man utd vs Barcelona   Wed May 27, 2009 9:23 am


Ėshtė njė ndeshje pėr tė cilėn secili lojtar ėndėrron tė luajė, dhe tash kur iu ėshtė dhėnė mundėsia lojtarėve tė kėtyre dy skuadrave, padyshim qė tė gjithė dėshirojnė tė pėrfshihen nė formacionin bazė, ose qė sė paku tė shijojnė disa minuta nga kjo finale e madhe.

Back to top Go down
View user profile
 
sod me daten 27.5.2009 do te zhvillohet derbi Man utd vs Barcelona
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Engjėll Koliqi - POEZI TĖ 28 NĖNTORIT 2009 - POESIE DEL 28 NOVEMBRE 2009?
» Daut Demaku:Sekreti i lumturisė
» Tregime nga gratė shqiptare
» Edi Rama Lakuriq
» Engjėll Koliqi - POEZI TĖ 17 NĖNTORIT 2009 - POESIE DEL 17 NOVEMBRE 2009?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: