PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Detaje tė reja pėr Motorolan me Android

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Detaje tė reja pėr Motorolan me Android   Thu Jun 04, 2009 2:34 pmMotorola deri nė fund tė vitit do tė duhej tė lėshonte nė shitje sė paku njė telefon tė menēur tė bazuar nė sistemin operativ Android.
Para njė muaji janė paraqitur thashethemet se Motorola ėshtė duke punuar nė njė telefon tė menēur tė bazuar nė sistemin operativ Android. Emri i tij do tė duhej tė jetė Iron Man, mirėpo duket se prodhuesi amerikan i celularėve ka arritur marrėveshje me rrjetin telefonik AT&T i cili, pėr fillim, do tė duhej tė merr pėrsipėr shitjen e telefonave. Hapi i parė ka qenė ndryshimi i emrit tė telefonit, i cili nėn AT&T do tė bart emrin Heron.

Bėhet fjalė pėr njė pajisje rrėshqitėse tė gjeneratės sė tretė (3G) me tastierė tė plotė QWERTY. Ekranin e ka me diagonale prej 2.8 inēėsh, derisa celulari ėshtė i pajisur me pranuesin GPS si dhe fotoaparatin me rezolucion prej 3 megapikelash.

Android Motorola nė shitje do tė duhej tė del mė 2 nėntor tė kėtij viti, pėr ēmim tani pėr tani tė panjohur.

www.motorola.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Detaje tė reja pėr Motorolan me Android
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: