PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD   Thu Jun 04, 2009 2:38 pmKa arritur edhe vėrtetimi zyrtar i thashethemeve tė cilat pėr njė kohė po sillen nėpėr internet. Pėr kėtė vjeshtė, Microsoft ka pėrgatitur versionin e pajisjes sė vet multimediale Zune me tė cilėn pėrdoruesit do tė mund tė shfletojnė internetin, tė riprodhojnė filma nė rezolucion HD dhe tė kanė radio pranues digjital.
“I riu Zune HD ėshtė tentim i drejtpėrdrejt i Microsoft tė grabis pjesėt e tregjeve tė cilat i mban aktualisht iPod Touch i kompanisė Apple”, ka deklaruar Chris Stephenson, drejtor i marketingut tė Microsoft Zune.

Pajisja do tė pėrmbajė ekran tė ndjeshėm nė prekje OLED, do tė vihet nė funksion nga versioni i pėrshtatur i sistemit operativ Windows CE, derisa nė tė do tė gjendet edhe versioni i Internet Explorerit pėr qasje nė pėrmbajtjet e internetit, mirėpo i pėrshtatur pėr ekranin e tij.

Ēmimi dhe kapaciteti i pajisjes mbeten tė panjohura, mirėpo nė Microsoft kanė zbuluar se nė vend tė diskut tė fort si hapėsirė pėr ruajtje tė dhėnave nė HD Zune do tė jetė e pranishme memoria flash.

Tė gjitha detajet Microsoft do t’i plotėsojė nė panairin e radhės E3.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kėtė vjeshtė vjen Microsoft Zune HD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: