PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 F-Secure Mac Protection

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: F-Secure Mac Protection   Fri Jun 05, 2009 2:24 pmF-Secure ka lėshuar versionin eksperimental tė softuerit kundėr viruseve pėr pronarėt e kompjuterėve Macintosh.
Me rritjen e popullaritetit tė kompjuterėve Mac rrezikimi i tyre potencial nga viruset dhe softuerėve tjerė dashakeqė. Kompania F-Secure pėr kėtė arsye sė shpejti pėrgatit zgjidhjen kundėr viruseve F-Secure Mac Protection pėr pronarėt e kompjuterėve Macintosh..

Paketa ofron mbrojtje lokale nga viruset dhe malware-t me shfrytėzim minimal tė resurseve, derisa nė tė gjendet edhe pėrditėsimi automatik i bazės sė definicioneve tė viruseve. Vetėm paraqitja grafike ėshtė shumė e ngjashme me paketėn mė tė re kompanisė Internet Security, e cila gjithashtu del nė shitje pėr disa muaj.

F-Secure Mac Protection ende ėshtė fazėn eksperimentale tė zhvillimit (versioni 1.0 ka dal mė 20 maj), derisa tė interesuarit mund tė provojnė softuerin nė faqet zyrtare tė kompanisė, natyrisht me regjistrim paraprak.

www.f-secure.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
F-Secure Mac Protection
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: