PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike   Fri Jun 05, 2009 2:26 pmNė konferencėn Google I/O e cila ėshtė mbajtur dy ditėt e fundit nė San Francisco, Google ka paraqitur produktin e ri, i cili pėr fat tė keq nuk ėshtė nė dispozicion tė publikut tė gjerė, atė Google Wave.
Google Wave ėshtė njė lloj i ri i platformės komunikuese i cili nė njė vend bashkon komunikimin e ēastit (chat), postėn elektronike (e-mail) dhe programet pėr bashkėpunim nė projekte, siē ėshtė ai Microsoft Groove.
Mirėpo fatkeqėsisht, Google Wave ende nuk mund tė provohet, e nuk dihet as data e saktė e paraqitjes nė treg; dihet vetėm qė kjo gjė do tė ndodhė “kėtė vit”.
Sa ėshtė mundur tė shihet nga prezantimet zyrtare, Wave mė sė shumti ngjan nė programet pėr komunikim tė ēastit; nė anėn e majtė tė ekranit gjendet lista e miqve tuaj, derisa nė anėn e djathtė keni komunikimin e plotė me tė, qė pėrfshin tekste, dosje (tė cilat mund t’i shkėmbeni me njė tėrheqje tė thjesht nė Wave), fotografi, video incizime dhe tė tjera.
Wave ėshtė njė produkt interesant i cili, siē thonė nė Google, do tė mund tė vendoste bėhej forma e re e postės elektronike dhe tė ridefinoj mėnyrėn se si komunikojmė online.
Mirėpo edhe krijuesit pohojnė se prodhuesi ėshtė nė fazėn e hershme tė zhvillimit, prandaj vlerėsimin duhet pritur derisa tė paraqitet versioni i parė eksperimental.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Google paraqet vizionin e vet tė evoluimit tė postės elektronike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: