PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Celular me fotoaparat prej 12 megapiksela

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Celular me fotoaparat prej 12 megapiksela   Fri Jun 05, 2009 2:29 pmNė fund tė vitit tė kaluar Samung nė Evropė pati paraqitur disa modele tė reja tė celularėve, derisa njė prej tyre e mbante emrin Pixon. Modeli i pėrmendur tani bėhet me njė varg pėrditėsimesh nga tė cilat kryesorja ėshtė me fotoaparatin prej 12 megapiksela.
Siē pohojnė nė Samsung, bėhet fjalė pėr celularin e parė me fotoaparatin mbresėlėnės prej 12 megapiksela, qė ndryshe ėshtė rezolucion i cili ėshtė nė mėnyrė standarde i pranishėm nė shumicėn e fotoaparateve tė sektorit tė kompaktėve.

Samsung Pixon 12 pėrmban ekran AMOLED 3.1 inēėsh tė ndjeshėm nė prekje, fotoaparat prej 12 megapikselash me auto-fokus, derisa fotografitė e bėra ėshtė e mundur qė me anė tė shėrbimit Share Pixon tė kompanisė Samsung tė barten thjesht nė shėrbimet si Facebook, Picasa e tė ngjashėm.

Nė celular ėshtė integruar hapėsira e tė dhėnave prej 150 MB i cili mund tė zgjerohet edhe mė shumė me anė tė qasjes microSD, celulari bie nė kategorinė e pajisjeve quad-band GSM/GPRS/EDGE, HSPA 900/2.100 MHz, pėrmban GPS, ĖiFi, FM radio dhe mbėshtetje tė gjerė pėr paraqitjen e pėrmbajtjeve multimediale.

Samsung Pixon 12 nė treg fo tė duhej tė paraqitej nė fund tė kėtij muaji tė cilit sapo kemi hyrė.

www.samsungmobile.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Celular me fotoaparat prej 12 megapiksela
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: