PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Opel Corsa Color Edition

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Opel Corsa Color Edition   Fri Jun 05, 2009 2:30 pmColor Edition ėshtė emėrtimi i serisė speciale tė Opel Corsa, e cila do tė jetė nė dispozicion tė blerėsve gjermanė, dhe atė me ēmim prej gati 15.000 eurosh.
Kėtė Corsa e karakterizon kombinimi i ngjyrės sė bardhė dhe tė zezė, respektivisht pjesa mė e madhe e mbėshtjellėsit tė makinės ėshtė me ngjyrė tė bardhė, derisa kulmi, maska dhe rrotat e aluminit prej 17 inē janė tė ngjyrės sė zezė.

Brendėsia ėshtė mė e pasur pėr shkak tė ulėseve tė veta sportive, timonit tė lėkurės dhe detajeve tjera nga alumini, derisa paketa kompletohet me materiale kromi dhe xhama tė errėsuar.

Nė Gjermani ēmimet pėr Corsa Color Edition fillojnė nga 14.995 euro, sa duhet tė paguhet pėr modelin me motorin 1.2 litėrsh Ecotec me benzinė prej 80 kuaj fuqi.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Opel Corsa Color Edition
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: