PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Soul’ster nis prodhimin

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Soul’ster nis prodhimin   Fri Jun 05, 2009 2:31 pmKia Soul’ster do tė mund tė gjendej duke u vozitur nėpėr rrugė qysh nė mesin e vitit tė ardhshėm.
Njė prej arsyeve pse prodhuesit nė panaire paraqesin automjetet koncepte ėshtė qė tė “matin” reagimet e publikut. Kėshtu ata mė lehtė marrin vendimin nėse njė model i caktuar vlen tė lėshohet nė shitje apo tė hidhet nė mbeturina.

Koncepti shumė tėrheqės Kia Soul’ster ka marrė kritika pozitive, prandaj edhe do tė nis prodhimin serik. Nė fakt, edhe pse prodhuesi korean ende nuk ka lėshuar asnjė deklaratė zyrtare, revistat e specializuara nė Korenė e Jugut pohojnė se kjo punė ka marrė fund.

Ndryshe, udhėheqėsit e Kia-s mė herėt kanė thėnė se Soul’ster ėshtė paramenduar si automjet serik dhe se ėshtė tėrėsisht i pėrdorshėm nė jetėn e pėrditshme.

Sigurisht Soul’ster do tė pėsojė disa ndryshime stilistike, por jo edhe aq tė mėdha.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Soul’ster nis prodhimin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: