PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nokia N97 vjen kėtė muaj

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Nokia N97 vjen kėtė muaj   Fri Jun 05, 2009 2:32 pmNokia ka njoftuar zyrtarisht se telefoni i saj mė i avancuar i menēur, N97, do tė jetė nė shitje nė mbi 75 shtete gjatė kėtij muaji.
Paralajmėrimi zyrtar nga Nokia nuk pėrmend shtetet e veēanta, por bėhet fjalė pėr mbi 75 shtete, kėshtu qė mund tė shpresojmė se edhe nė shtetin tonė tė ri do tė depėrtojė disi.

Specifikat e kėtij modeli tė Nokias janė mė tė vėrtetė mbresėlėnėse. Bėhet fjalė pėr njė telefon tė menēur tė bazuar nė platformėn Symbian S60 me ekran tė ndjeshėm nė prekje, me diagonale prej tre inēėsh e gjysmė me rezolucion prej 640 x 360 piksela dhe fotoaparat prej pesė megapiksela.

Nga memoria, nė tė janė integruar 32 gigabajt me mundėsi zgjerimi me anė tė kartelave microSD deri nė 16 GB, e sa i pėrket lidhjeve, nė tė janė Bluetooth 2.0, WLAN, GPRS e HSDPA, si dhe GPS e A-GPS pėr navigim.

www.nokia.com/press/n97

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Nokia N97 vjen kėtė muaj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: