PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Windows 7 zyrtarisht vjen mė 22 tetor

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Windows 7 zyrtarisht vjen mė 22 tetor   Fri Jun 05, 2009 2:33 pmThashethemet e fundit qė ndėrlidhen me sistemin mė tė ri operativ nga Microsoft kanė theksuar se Windows 7 nė versionin e tij pėrfundimtar do tė paraqitet nė janar tė vitit 2010, apo nė rastin mė tė mirė gjatė festave tė fundvitit. Mirėpo, Microsoft tani ka vendosur tė zgjidh misterin dhe ka caktuar datėn e daljes nė treg mė 22 tetor.
Ekipi i zhvillimit tė Windows 7 do tė duhej qė punėn e vet ta kryej gjatė muajit korrik, kur edhe kopjet e para do t’u dorėzohen prodhuesve tė kompjuterėve. Shitja me pakicė e kėtij sistemi operativ fillon mė 22 tetor, mirėpo ende nuk dihet pėr ēfarė ēmimi.

Windows 7 vjen vetėm 33 muaj pasi qė nė janar tė vitit 2007 ėshtė paraqitur Vista, pėr dallim nga periudha kohore nė mes Windows XP dhe daljes sė Vistas qė ishte pesė vite.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Windows 7 zyrtarisht vjen mė 22 tetor
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: