PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lėshim sigurie nė Blackberry

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lėshim sigurie nė Blackberry   Fri Jun 05, 2009 2:34 pmSulmuesit potencial me ndihmėn e dosjeve tė modifikuara pėrkatėse . PDF mund tė marrin kontrollin mbi pajisjet e pronarėve BlackBerry.
Kompania Research In Motion (RIM) ka lėshuar njė arnim tė sigurisė pėr pėrdoruesit tė cilėt pėr qasje nė postė elektronike pėrdorin pajisjet BlackBerry.

Nė vėrejtjen e sigurisė tė publikuar nė faqet e veta zyrtare BlackBerry theksohet se sulmuesit potencial mund tė shfrytėzojnė bashkėngjitjet pėrkatėse .PDF tė modifikuara.

Nėse pėrdoruesi hapė njė bashkėngjitje tė tillė, ajo tenton tė instalojė njė softuer dashakeq dhe kėshtu pėrdoruesi i mundėson sulmuesit tė merr kontrollin mbi pajisjen dhe tė dhėnat e tij tė besueshme.

Edhe pse tani pėr tani nuk ka informata pėr keqpėrdorimin e lėshimit, RIM kėshillon qė tė bllokohen tė gjitha bashkėngjitjet nė postėn elektronike derisa nuk tė instalohet arnimi pėrkatės i sigurisė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Lėshim sigurie nė Blackberry
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: