PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sė shpejti muzikė pa pagesė pėr shkarkim

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3719
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Sė shpejti muzikė pa pagesė pėr shkarkim   Fri Jun 05, 2009 2:35 pmNė internet sė shpejti do tė paraqitet njė faqe e re pėr shkarkimin e dosjeve muzikore "Beezik".
Bėhet fjalė pėr njė faqe e cila do tė mundėsoj shkarkimin e dosjeve muzikore pa pagesė duke marrė poenė pėr tė blerė nė internet me ēmime mė tė lira, kanė njoftuar mediat elektronike franceze.

Tė gjitha dosjet muzikore, shkarkimi i tė cilave do tė financohen nga reklamat, do tė kanė mbrojtjen DRM (Digital Rights Management) me tė cilėn numri i kopjeve do tė kufizohet nė pesė, pas sė cilės duhet t’i qasen sėrish pėr tė marrė dosjet. Megjithatė, ka paralajmėrime se gjatė shkarkimit tė kėngės do tė duhet tė shikohet reklama nė kohėzgjatje prej 10-15 sekondash, qė nuk duket edhe aq ide e mirė.

Do tė jetė e pamundėsuar qė dosjet tė mund tė incizohen nė CD, kėshtu qė ato vetėm do tė mund tė barten nga njėri kompjuter nė tjetrin.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Sė shpejti muzikė pa pagesė pėr shkarkim
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LIRI LUSHI: Sė shpejti do ta shkeli Preshevėn me "armėn" dhe plisin e bardhė tė Shote Galicės(Intrevistė)
» Enver Hasani bėn punė vullnetare, pa pagesė
» Shkup: Sė shpejti fillojnė punimet nė sheshin "Skėnderbeu"
» Lec Kurti ndryshon historinė e muzikės shqiptare
» Demir Krasniqi: Ēoroditje tė mėdha nė spektaklet e muzikės folklorike dhe atyre humoristike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: