PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Acer nė Android

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4292
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Acer nė Android   Fri Jun 05, 2009 2:36 pmAcer ėshtė i pari nė mesin e prodhuesve tė mėdhenj tė kompjuterėve i cili ka konfirmuar zyrtarisht se do tė fillojė prodhimin e netbookėve tė saj me sistemin operativ Android.
Nė Acer kanė theksuar se edhe me fillimin e prodhimit tė laptopėve tė bazuar nė sistemin Android megjithatė nuk do tė ndėrpresė ata tė bazuar nė sistemet operative Windows.

Informatat konkrete mbi datėn e daljes nė treg dhe ēmimet e netbookėve tė bazuar nė Android nuk janė publikuar ende.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Acer nė Android
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: