PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Laporta: Mourinho e dėshiron Eto’on

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Laporta: Mourinho e dėshiron Eto’on   Fri Jun 12, 2009 5:39 am

Presidenti i Barcelonės, Joan Laporta, thotė se ai ėshtė takuar me kolegun e tij tė Interit, Massimo Morattin, pasi strategu i nerazurėve, Jose Mourinho, interesohet pėr Samuel Eto’o.
“Takimi me presidentin e Interit, Massimo Moratti, ishte pasi trajneri i Interit, Jose Mourinho, e dėshiron Samuel Eto’on”, ka thėnė Laporta.

“Pėr transferimin e Ibrahimovic nuk kemi marrėveshje. Ne do tė pėrpiqemi ta rinovojmė marrėveshjen me Eto’o, por jo me ēfarėdo ēmimi. Shumė klube e dėshirojnė atė, ne do tė bėjmė gjithēka qė mundemi ta mbajmė, por kjo varet nga dėshira e dyja palėve, pasi kemi njė strukturė tė pagave e cila duhet tė respektohet”, ka shtuar Laporta.

“Nė kėtė kohė krize duhet tė jemi shembull, shpresoj se Samuel do tė kuptojė dhe do tė shohim se ēfarė do tė ndodhė nė javėt e ardhshme”, ka shtuar spanjolli.

Laporta po ashtu ka thėnė se Lionel Messi do tė ketė njė pėrmirėsim tė pagės, pėr shkak tė kontributit tė tij nė ekip.
Back to top Go down
View user profile
 
Laporta: Mourinho e dėshiron Eto’on
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: