PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Fenerbahce kėrkon shėrbimet e Altintop

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Fenerbahce kėrkon shėrbimet e Altintop   Fri Jun 12, 2009 5:40 am

Fenerbahce ėshtė duke konsideruar transferimin e mesfushorit tė Bayern Munichut, Hamit Altintop.
Kontrata aktuale e Altintop me gjigantin bavarez pėrfundon nė vitin 2010, ndėrsa sipas gazetės turke “Fanatik”, Bayerni dėshiron qė ta shesė mesfushorin turk gjatė kėtij afati kalimtar.

Bavarezėt kėrkojnė shtatė milionė euro pėr 26-vjeēarin, shifėr e cila nuk ėshtė problem pėr skuadrėn e pasur turke.

I njėjti burim njofton se pėrfaqėsuesit e Fenerbahces tashmė janė takuar me agjentin e Altintop dhe pritet qė ai tė nėnshkruajė kontratė trevjeēare me skuadrėn nga Stambolli.
Back to top Go down
View user profile
 
Fenerbahce kėrkon shėrbimet e Altintop
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: