PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cityt i nevojitet kohė pėr sukses

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3637
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Cityt i nevojitet kohė pėr sukses   Fri Jun 12, 2009 5:41 am

Trajneri i Manchester Cityt, Mark Hughes, ka kėrkuar durim nė rrugėn e ndėrtimit tė njė skuadre, e cila do tė jetė e suksesshme pėr njė periudhė afatgjate.
Uellsiani ka thėnė se shndėrrimi i Cityt nė njė forcė dominuese nė Ligėn Premier do tė marrė kohė mė shumė se njė sezon.

“Sezonin e kaluar nuk kam premtuar asgjė mė shumė se vendi nė tė cilin arritėm tė pozicionohemi”.

“Gjithmonė kam thėnė se nėse e ndėrtojmė skuadrėn nė mėnyrė tė duhur dhe korrekte, atėherė do tė jemi tė suksesshėm, mirėpo kjo do tė marrė kohė”, ka thėnė Hughes pėr “Manchester Evening News”.
Back to top Go down
View user profile
 
Cityt i nevojitet kohė pėr sukses
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» AGIM GASHI-KOHĖ E PAKOHĖ E VENDIT TIM - EDHE MENDIMET E MIQĖVE
» Shkrime nga Fatmir Terziu:NJĖ ROMAN ME SHIJEN E OSCAR WILDE
» Enigma e udhėtimit nė kohė
» Ministrin e vranė ata kriminelė qė nė kohėn mė tė vėshtirė pėr popullin mendonin pėr pėrfitime materiale

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: