PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Beckham ende i pavendosur pėr tė ardhmen

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Beckham ende i pavendosur pėr tė ardhmen   Fri Jun 12, 2009 5:41 am

Mesfushori anglez David Beckham ka deklaruar se nuk do tė ngutet pėr ta marrė vendimin e tij se pėr cilėn skuadėr do tė luajė nė tė ardhmen.
Beckham iu bashkėngjit Milanit nė janar nė formė huazimi nga Los Angeles Galaxy, dhe kaloi pjesėn e mbetur tė sezonit nė Serie A, ndėrsa tani ai do tė kthehet te skuadra e tij pėr ta pėrfunduar sezonin nė MLS, dhe pastaj nė fund tė vitit do tė vendosė pėr vendimin qė do tė marrė.

“Do tė kthehem te Galaxy pėr ta pėrfunduar sezonin, ndėrsa nė dhjetor do tė shoh se ku do tė shkoj, qoftė te Milan ose diku tjetėr. Tani pėr tani do tė pres dhe pastaj do tė shoh se ku do tė shkoj”, ka thėnė anglezi pėr “Setanta Sports News”.
Back to top Go down
View user profile
 
Beckham ende i pavendosur pėr tė ardhmen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: