PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 De Rossi: Transferimi i Ronaldos tregon se po mbesim mbrapa

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: De Rossi: Transferimi i Ronaldos tregon se po mbesim mbrapa   Fri Jun 12, 2009 5:42 am

Mesfushori italian i Romės, Daniele De Rossi, ka paralajmėruar pėr dobėsimin e Serie A, duke thėnė se skuadrat italiane nuk mund tė garojnė me ato spanjolle dhe angleze nė cilindo nivel.
“Skuadrat angleze dhe spanjolle janė nė njė planet tjetėr. Thjeshtė mund tė bazoheni nė finalen e Ligės sė Kampionėve (Barcelona - Manchester United)”, ka thėnė italiani.

De Rossi mendon se largimi i Kaka nga Serie A dhe kalimi (nė pritje) i Cristiano Ronaldos te Real Madridi pėr njė shumė marramendėse parash, tregon dominimin e kėtyre skuadrave nė raport me skuadrat italiane.

“Ronaldo? Disa shifra janė jashtė kėsaj bote, mirėpo pa retorikė, ky ėshtė futbolli. Lojtarėt tė cilėt janė mė tė mirėt nė botė, siē ėshtė Messi, ndoshta vlejnė aq para”.

“Dallimi ekonomik ndėrmjet njė klubi italian dhe ndonjė klubi tė huaj (anglez dhe spanjoll) ėshtė i madh dhe do tė thellohet edhe mė shumė nė tė ardhmen. Vetėm Interi mund ta mbajė hapin me tė tjerėt”, ka shtuar mesfushori romak.
Back to top Go down
View user profile
 
De Rossi: Transferimi i Ronaldos tregon se po mbesim mbrapa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: