PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 I sigurt qėndrimi i Patos te Milan

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: I sigurt qėndrimi i Patos te Milan   Fri Jun 12, 2009 5:43 am

Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ėshtė munduar t’i qetėsojė tifozėt duke thėnė se nuk do tė lejojė largimin e ndonjė tjetėr emri tė madh nga San Siro.
Pas shitjes sė Kaka, tifozėt e Milanit pėrballen me rrezikun e largimit tė Andrea Pirlos, Alexandre Patos dhe sė fundmi edhe Gennaro Gattusos, tė cilėt mund t’i bashkėngjitet trajnerit Carlo Ancelotti te Chelsea.

“99.9% jam i sigurt se tė gjithė lojtarėt e mėdhenj do tė qėndrojnė te Milan. Ndėrsa jam i sigurt 100% qė Pato do tė mbetet te Milan”, ka thėnė Galliani pėr “Sky Sport Italia”.
Back to top Go down
View user profile
 
I sigurt qėndrimi i Patos te Milan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: