PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tevez pėrgatitet pėr largim

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Tevez pėrgatitet pėr largim   Fri Jun 12, 2009 5:45 am

Carlos Tevez do tė jetė njė tjetėr lojtar i cili do tė largohet nga Manchester Unitedi pas njoftimeve tė fundit pėr largimin e Cristiano Ronaldos.
Argjentinasi nuk ėshtė i kėnaqur me tentativat e varfra tė trajnerit Alex Ferguson pėr ta mbajtur atė nė Old Trafford, pėr tė cilin konsideron se nuk e ka trajtuar aspak mirė gjatė gjithė sezonit qė shkoi.

Njė burim i afėrt me lojtarin i ka thėnė revistės “FourFourTwo” se tė gjitha opsionet janė tė hapura pėr Tevezin, duke specifikuar Manchester Cityn, Chelsean dhe Liverpoolin, si skuadra tė mundshme ku do tė mund ta vazhdonte karrierėn sulmuesi.
Back to top Go down
View user profile
 
Tevez pėrgatitet pėr largim
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: