PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldo ndjehet i lajkatuar pėr ofertėn e Realit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3888
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldo ndjehet i lajkatuar pėr ofertėn e Realit   Fri Jun 12, 2009 5:46 am

Cristiano Ronaldo ka dhėnė deklaratėn e parė qė nga momenti kur Manchester United pranoi mega-ofertėn e Real Madridit pėr transferimin e yllit portugez nė Bernabeu.
Lojtari mė i miri i sezonit 2007/2008 aktualisht gjendet nė pushime nė SHBA, ndėrsa ėshtė shprehur pėr “Fox Sports” se mburret qė dy nga skuadrat mė tė mira nė botė (Reali dhe Unitedi) dėshirojnė shėrbimet e tij.

“Dėgjova pėr ofertėn kėtu nė L.A., ndėrsa bashkėpunėtorėt e mi mė treguan se Manchester Unitedi e ka pranuar atė. Po ashtu kam dėgjuar se Madridi dėshiron qė njė ekip mjekėsor tė mė ekzaminojė, ashtu siē pritej”.

“Kjo marrėveshje ėshtė historike. 80 milionė funte ėshtė njė shumė e madhe parash”, ka thėnė portugezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldo ndjehet i lajkatuar pėr ofertėn e Realit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: