PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Eto’o nė Milano pėr tė negociuar me Interin?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Eto’o nė Milano pėr tė negociuar me Interin?   Fri Jun 12, 2009 5:47 am

Gazeta franceze "L’Equipe" shkruan se Samuel Eto’o gjatė tė hėnės ka qėndruar nė Milano, ku ka negociuar me Interin.
Sė fundi pėrflitet pėr njė kalim tė kamerunasit nė Inter, si pjesė e marrėveshjes nė tė cilėt Zlatan Ibrahimovic do tė lėvizė nė kahen e kundėrt.

Jose Mourinho raportohet se njė fans i lojės sė Eto’o dhe u pėrpoq ta blejė edhe kur ishte nė kreun e Chelseat.

Sipas L'Equipe, Et’o tė hėnėn ka qėndruar nė Milano nė takim me Interin rreth transferimit tė tij nė Italiė.

28-vjeēari thuhet se kėrkon pagėn e njėjtė sa Ibrahimovic dhe marrėveshje pesėvjeēare, e cila do t’i japė atij rreth 10 milionė euro nė sezon.

I interesuar pėr Eto’o ėshtė edhe Mancehster City.
Back to top Go down
View user profile
 
Eto’o nė Milano pėr tė negociuar me Interin?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: