PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Iaquinta: Juve kampion nė sezonin e ardhshėm

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Iaquinta: Juve kampion nė sezonin e ardhshėm   Fri Jun 12, 2009 5:48 am

Sulmuesi i Juventusit, Vincenzo Iaquinta, i cila ka kaluar njė formė tė mirė nė ndeshjet e fundit me Juventusin dhe me pėrfaqėsuesen e Italisė, ėshtė shprehur se nė sezonin e ardhshėm Zonja e Vjetėr do ta fitojė Scudetton.
“Skuadrat tjera po i humbin lojtarėt e rėndėsishėm: Milani shiti Kaka-n, Interi duket se do tė mbetet pa Ibrahimovicin, ndėrsa ne tashmė i kemi transferuar Diegon dhe Cannavaron dhe nuk do tė ndalemi me kaq”.

“Besoj se viti i ardhshėm do tė jetė viti i Scudettos pėr ne”, ka thėnė sulmuesi italian pėr Goal.com Italy.
Back to top Go down
View user profile
 
Iaquinta: Juve kampion nė sezonin e ardhshėm
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Namik Selmani:Ardhsh i mbarė, nėntor!
» Milazim Kadriu: Mendime tė njerėzve me menēuri tė hollė , trashėgim pėr brezat e ardhshėm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: