PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Deco dėshiron tė largohet nga Chelsea

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Deco dėshiron tė largohet nga Chelsea   Fri Jun 12, 2009 5:49 am

Mesfushori i Chelseat, Deco, planifikon tė largohet nga Stamford Bridge pas njė sezoni jo tė kėnaqshėm me klubin londinez.
“Kam kontratė me Chelsean, por ka edhe disa oferta nga klube tė tjera. Dua tė ndjehem mirė dhe kjo nuk ndodh nė Chelsea. Dua tė gjej njė klub, i cili mund tė ma rikthejė kėnaqėsinė e tė luajturit futboll”, ka thėnė portugezi me prejardhje braziliane.

Deco ėshtė lidhur me njė kalim nė Inter dhe ribashkim me ish-trajnerin e tij Jose Mourinho, me tė cilin arriti sukses nė Porto.

“Kam kontratė, dhe e di se dy klubet kanė pasur biseda. Sidoqoftė, duhet ta respektoj dhe tė pres. Nuk dua tė qėndroj, e kam thėnė kėtė. Nuk mė ka pėlqyer pėrvoja nė Chelsea”, ka shtuar Deco.
Back to top Go down
View user profile
 
Deco dėshiron tė largohet nga Chelsea
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: