PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kaka i dėshiron mirėseardhje Ronaldos

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kaka i dėshiron mirėseardhje Ronaldos   Fri Jun 12, 2009 5:52 am

Mesfushori brazilian Leite Kaka ėshtė i kėnaqur qė sezonin e ardhshėm do tė luajė nė Santiago Bernabeu krahas Cristiano Ronaldos.
Kaka, i cili ėshtė nė detyrė me kombėtaren e Brazilit, me tė cilėn do tė jetė nė Kupėn e Konfederatave qė nga e diela, thotė se ėshtė i kėnaqur qė Reali ka angazhuar Ronaldon.

“I dėshiroj mirėseardhje Ronaldos. Nuk dua tė flas shumė pėr kėtė temė, pasi jam kėtu me kombėtaren e Brazilit dhe jam i fokusuar nė triumf nė Kupėn e Konfederatave. Por nuk ka dyshime se Ronaldo ėshtė njė prej lojtarėve mė tė mirė nė botė dhe ai do t’i ndihmojė Real Madridit tė luftojė pėr tė gjithė titujt”, ka thėnė kaka.

Kaka ditė mė parė u bė pėrforcimi i ri i Real Madridit pėr njė shumė qė thuhet tė jetė afro 67.2 milionė euro. Reali ėshtė nė prag tė angazhimit edhe tė Ronaldos, pasi United ka pranuar ofertėn rekorde tė vlefshme 94 milionė euro.
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka i dėshiron mirėseardhje Ronaldos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: