PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tottenham interesohet pėr Huntelaar

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Tottenham interesohet pėr Huntelaar   Fri Jun 12, 2009 5:53 am

Sipas spekulimeve tė fundit mediatike, ekipi i Tottenhamit sė shpejti do tė kontaktojė me Real Madridin pėr tė angazhuar sulmuesin holandez Klaas Jan Huntelaar.
L’Equipe shkruan se presidenti i klubit anglez tė hėnėn do tė niset pėr nė Madrid pėr tė takuar drejtuesit e klubit spanjoll, me arsyen pėr tė angazhuar sulmuesin holandez.

Huntelaar nuk arriti tė dėshmojė veten nė Real Madrid, pas transferimit nga Ajaxi nė afatin kalimtar tė janarit, ndėrsa duket se do tė jetė i rendit tė dytė edhe nė sezonin e ardhshėm, nėse vendos tė mbetet nė klubin spanjoll.

Mediat spanjolle paralajmėrojnė arritjen e edhe njė sulmuesi nė Real Madrid, David Villa, dhe pritet qė holandezi tė kėrkojė njė stacion tė ri.

Tottenham provoi tė angazhojė Huntelaar edhe nė verėn e kaluar, kur ai luante pėr Ajaxin, por klubi holandez refuzoi ofertėn aso kohe.
Back to top Go down
View user profile
 
Tottenham interesohet pėr Huntelaar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: