PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Maldini refuzon ofertėn e Chelseat

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Maldini refuzon ofertėn e Chelseat   Fri Jun 12, 2009 5:55 am

Ish-kapiteni i Milanit, Paolo Maldini, ka refuzuar rastin pėr t’iu bashkuar Carlo Ancelottit nė Chelsea.
Sipas The Times, menaxheri i Chelseat ka hedhur idenė qė ish-lojtari i Milanit tė marrė njė pozitė tė re, atė tė menaxherit gjeneral tė klubit, por Maldini, 40-vjeēar, dėshiron tė bėjė pauzė nga futbolli, pasi muajin e kaluar i dha fund karrierės sė tij 24-vjeēare nė futboll.

Ancelotti thuhet se ndjehet i vetmuar nė Londėr, pasi ish-zėvendėsi i tij Filippo Galli, vendosi tė mbetet nė San Siro.

Megjithatė italiani ėshtė i kėnaqur me strukturėn e trajnerėve tė Chelseat dhe nuk ka plan ta ndryshojė atė.
Back to top Go down
View user profile
 
Maldini refuzon ofertėn e Chelseat
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: