PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4125
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos   Fri Jun 12, 2009 5:58 am

Paris Hilton raportohet se ka lėnė tė dashurin e saj, lojtarin e bejsbollit, Doug Reinhardt, me qėllim qė tė mos ketė problem tė bėjė hapat me yllin e futbollit, Cristiano Ronaldo.
Hilton dhe motra e saj Nicky ndoqėn njė ndejė nė Hollywood gjatė tė mėrkurės, pasi bukuroshja konfirmoi se i kishte dhėnė fund romancės sė saj me Reinhardt.

Dhe fotografitė e marra nga klubi dhe tė publikuara nga TMZ, tregojnė se Hilton tashmė ia ka vėnė syrin njė njeriu tjetėr, Cristiano Ronaldos.

Kamerat e kanė kapur bukuroshen duke pėshpėritur, puthur dhe pėrqafuar yllin e qeshur, i cili ėshtė nė rrugė pėr t’u transferuar nga Anglia nė Spanjė, te Real Madrid. Hilton ėshtė larguar nga klubi me motrėn e saj, por raportohet se asaj mė vonė sėrish i ėshtė bashkuar ylli i futbollit.

“Ai nuk mund t’ia hiqte duart asaj”, kanė thėnė personat e pranishėm nė klub.
Back to top Go down
View user profile
 
Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: