PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nokia prezenton telefon te Ri RReshqites me 5.0 megapixels

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3780
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Nokia prezenton telefon te Ri RReshqites me 5.0 megapixels   Fri Jun 12, 2009 12:07 pm

E Premte, 22 Maj 2009 15:38

Quad-Band modeli 6600i Slide ofron ekran 2,2 inē tė madh, MP3-Player, UKW-Radio, VGA-Kamerė, UMTS dhe Bluetooth. Pritet tė dal nė treg nė pjesėn e tretė tė vitit me ēmim prej afėrsisht 240 Euro.

Nokia me modelin 6600i Slide ka prezantuar njė variant tė ri tė telefonit tė tyre mobil rėshqitės 6600 Slide, i cili do ofrojė kamerė me rezolucion mė tė madh. Nė vend tė kamerės 3,2 megapixelėshe versioni i ri 6600i Slide do jetė i pajisur me njė kamerė 5 megapixelėshe.
Pėrndryshe pėrmasat dhe tiparet tjera i pėrgjigjen modelit bazik, 9.3 x 4.5 x 1.3 cm ndėrsa peshon 110 gram dhe me kėtė ėshtė ndėr telefonat mobil rėshqitės mė tė vogėl tė Nokias.

Ekrani 2,2 inē i madh ka njė rezolucion prej 240 x 320 pixela, memoria interne prej 20 MByte mund tė rritet pėrmes SD-Kartave deri nė 16 GByte. Poashtu ka tė pėrfshirė MP3-Player, UKW-Radio, VGA-Kamerė pėr video-telefonata, UMTS dhe Bluetooth 2.0.
Si sitem operativ vjen Nokia OS S40. Gjithashtu ėshtė i instaluar shėrbimi Nokia Maps.

Nokia 6600i Slide pritet tė nxirret nė treg nė pjesėn e tretė tė vitit 2009 nė dy ngjyra tė ndryshme: ngjyrė hiri dhe tė zezė. Ēmimi i kėtij telefoni mobil do jetė 240 Euro.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Nokia prezenton telefon te Ri RReshqites me 5.0 megapixels
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: