PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Inter ofron 40 milionė euro pėr Benzeman

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3751
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Inter ofron 40 milionė euro pėr Benzeman   Fri Jun 12, 2009 2:20 pmSipas gaztės franceze "Le Progres", Interi ėshtė i gatshėm tė paguajė 40 milionė euro pėr ta transferuar yllin e Lyonit, Karim Benzema.
Sulmuesi francez ka tėrhequr vėmendjen e shumė skuadrave tė mėdha, ndėrsa Nerazzurėt e konsiderojnė atė si zėvendėsues tė denjė tė Zlatan Ibrahimovicit, nėse ai largohet drejt Barcelonės, apo si partner tė tij nė sulm nėse boshnjaku me pasaportė suedeze vendos tė qėndrojė me zikaltrit.

Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas, ka deklaruar se Benzema do tė qėndrojė nė Stade Gerland edhe sezonin e ardhshėm, mirėpo njė mega-ofertė nga Massimo Moratti, vėshtirė se mund tė refuzohet nga homologu i tij francez.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Inter ofron 40 milionė euro pėr Benzeman
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Selvije Bajrami:Bandat nė luftė pėr tokėn 20 milionėshe
» Agjensia 99International Reisebüro, ofron fluturime direkte nga Gjermania pėr nė Kosovė, Tiranė dhe Maqedoni.
» Veterani i UĒK'sė: Agim Ēeku tha se kushdo qė i ka 3 mijė euro, mund tė bėhet veteran
» A jep dorėheqje Rama nėse Tom Doshi publikon faturėn 4 milion euro qė e sponsorizoi?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: