PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 toni b.lee

Go down 
AuthorMessage
vetton
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Thanks : 0
Pikėt : 3607
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: toni b.lee   Fri Feb 06, 2009 4:33 am

Un jam Vetoni dhe shpresoj se do te kaloni mir
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3743
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: toni b.lee   Fri Feb 06, 2009 6:27 am

mir se erdhe veton
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: toni b.lee   Fri Feb 06, 2009 11:14 am

Mir se erdhe kalofsh mir me ne !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: toni b.lee   

Back to top Go down
 
toni b.lee
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Prezantohu nė Forum-
Jump to: