PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pellegrini: E logjikshme qė tė gjithė duan tė luajnė pėr Realin

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pellegrini: E logjikshme qė tė gjithė duan tė luajnė pėr Realin   Fri Jun 12, 2009 2:24 pmTrajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, ėshtė i kėnaqur me punėn e deritanishme tė presidentit Florentino Perez, dhe ka shprehur mirėkuptimin e tij pėr tė gjithė lojtarėt tė cilėt dėshirojnė tė luajnė nė Bernabeu.
Mbretėrit arritėn qė pėr njė periudhė tė shkurtė kohore tė sigurojnė shėrbimet e dy nga lojtarėt mė tė mirė nė botė qė qarkullojnė tani, Ricardo Kaka dhe Cristiano Ronaldo.

“Kjo ėshtė njė periudhė shumė e rėndėsime pėr Real Madridin: nė skuadėr ėshtė kthyer Florentino Perezi- njeri me kapacitet tė madh menaxherial, dhe Jorge Valdano, personalitet i lidhur me tė gjitha pjesėt e hierarkisė sė klubit. Ata paraqesin njė ekip tė shkėlqyer sė bashku, dhe ėshtė normale qė tė gjithė lojtarėt dėshirojnė tė vijnė te Real Madridi”.

“Numri i lojtarėve qė do tė transferohen ėshtė fiks, prandaj po mundohemi tė ndėrtojmė njė ekip tė fuqishėm, sepse e dimė se Real Madridi do tė konkurrojė nė tri gara (La Ligan, Kupėn e Mbretit dhe Ligėn e Kampionėve) nė tė cilat do tė luftojė pėr trofe”, ka thėnė Pellegrini.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Pellegrini: E logjikshme qė tė gjithė duan tė luajnė pėr Realin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nėna, qendra e gjithēkaje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: