PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cannavaro: Ronaldo nėnshkroi sezonin e kaluar

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Cannavaro: Ronaldo nėnshkroi sezonin e kaluar   Fri Jun 12, 2009 2:25 pmIsh-mbrojtėsi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, ka njoftuar se Los Blancos kanė nėnshkruar me Cristiano Ronaldon qė nė vitin e kaluar duke e bėrė kėshtu meritor ish-presidentin Roman Calderon pėr kėtė mega-transfertė.

“Cristiano Ronaldo ka qenė lojtar i blerė nga menaxhmenti i vjetėr, para ardhjes sė Florentino Perezit, dhe ata ishin afėr tė siguronin edhe shėrbimet e Kaka, mirėpo nuk patėn kohė pėr ta realizuar marrėveshjen”.

“Mendoj se Madridi do tė transferojė edhe lojtarė tė tjerė, sidomos sulmues pasi skuadra ka mentalitet sulmues. Tre fitoret e Barcelonės nuk ‘gėlltiten’ lehtė nga Madridi prandaj ata duhet tė jenė sfidues”, ėshtė cituar Cannavaro nga” La Stampa”.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Cannavaro: Ronaldo nėnshkroi sezonin e kaluar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: