PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barca dėshiron ta mbajė Hlebin

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Barca dėshiron ta mbajė Hlebin   Fri Jun 12, 2009 2:26 pmDrejtori sportiv i Barcelonės, Txiki Begiristain, thotė se Blaugranėt nuk dėshirojnė ta shesin mesfushorin Alexander Hleb.
Hleb u transferua nė Camp Nou sezonin e kaluar nga Arsenali, mirėpo nuk pati paraqitje tė mirė me fanellėn e Barcės, kėshtu qė spekulohet pėr mundėsinė e largimit tė 28-vjeēarit, sidomos nė drejtim tė skuadrės sė tij tė dikurshme Stuttgart.

“Para njė viti kemi punuar shumė pėr ta transferuar dhe pėr ta angazhuar Alexander Hlebin, prandaj nuk do tė dėshironim qė ta lejojmė largimin e tij kaq shpejt”, ka thėnė Begiristain.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Barca dėshiron ta mbajė Hlebin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: