PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 I mundshėm kalimi i Dossenas te Juve

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: I mundshėm kalimi i Dossenas te Juve   Fri Jun 12, 2009 2:27 pmAgjenti i Andrea Dossenas, Roberto La Florio, ka deklaruar se klienti i tij mund tė kalojė te Juventus, megjithėse edhe skuadra aktuale, Liverpool, dėshiron ta mbajė mbrojtėsin italian.
“Kemi folur me Liverpoolin edhe Benitezin dhe ata na kanė konfirmuar se kjo skuadėr dėshiron ta mbajė Dossenan”.

“Sido qė tė jetė, tė gjithė e dimė se si ėshtė ‘tregu’ dhe nėse vjen njė ofertė e mirė, menjėherė fillojnė bisedimet”.

“Dossena ėshtė i lumtur nė Angli. Atij do t’i pėlqente tė kthehej (nė Itali) por nėn kushte tė caktuara. Juve ėshtė duke bėrė llogaritė e veta dhe presim qė pėrfaqėsues nga klubi tė na kontaktojnė nėse janė tė interesuar”, ka thėnė La Florio pėr Sportal.it.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
I mundshėm kalimi i Dossenas te Juve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: