PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Capello: Rooney mund tė bėhet edhe mė i mirė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3746
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Capello: Rooney mund tė bėhet edhe mė i mirė   Fri Jun 12, 2009 2:28 pmMenaxheri i kombėtares angleze, Fabio Capello, ėshtė i bindur se ylli i Manchester United, Wayne Rooney, mund tė bėhet njė lojtar edhe mė i mirė.
“Wayne ėshtė i ri dhe mund tė pėrmirėsohet. E pranoj se ėshtė mė vėshtirė tė arrihet 90% se sa 70%, por ai mund tė pėrmirėsohet edhe pėr tre deri nė katėr pėr qind dhe kjo ėshtė shumė e rėndėsishme”, ka thėnė Capello.

“Jam shumė i kėnaqur me Wayne. Kėtė sezon ai ia ka dalė mirė. Ai ėshtė nė njė moment fantastik aktualisht dhe shpresoj tė jetė i njėjtė edhe vitin e ardhshėm”, ka shtuar italiani.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Capello: Rooney mund tė bėhet edhe mė i mirė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: