PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Arsenali vazhdon ta kėrkojė Lorik Canėn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4039
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Arsenali vazhdon ta kėrkojė Lorik Canėn   Thu Jul 02, 2009 9:48 am

E ardhmja e kapitenit tė Marseille, Lorik Cana, mbetet e papėrcaktuar, ndėrsa spekulimet vazhdojnė qė Arsenali ėshtė i interesuar pėr shėrbimet e mesfushorit shqiptar.
Trajneri i Topēinjve, Arsene Wenger, dėshiron tė transferojė njė mesfushor defanziv, ndėrsa “The Daily Express” njofton se francezi e ka kthyer vėmendjen kah Lorik Cana.

“Dera mbetet e hapur pėr largim, edhe pse kam edhe tre vite nė kontratėn time. Do tė flas me familjen dhe pėrfaqėsuesit e mi. Dhe gjithēka do tė varet nga ajo ēfarė dėshiroj tė bėj”.

“Nga destinacionet e mundshme, Anglia dhe Gjermani janė dy ligat qė mė joshin mė sė shumti”, ėshtė shprehur kosovari.

Edhe Evertoni dhe Tottenhami janė tė interesuar pėr shėrbimet e Canės, ndėrsa oferta e vetme zyrtare ėshtė bėrė nga Hamburgu, qė ka ofruar pesė milionė euro pėr shėrbimet e mesfushorit tė Pėrfaqėsueses kuqezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Arsenali vazhdon ta kėrkojė Lorik Canėn
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: