PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Afirmimi i forumit eshte i domosdoshem

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3318
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Afirmimi i forumit eshte i domosdoshem   Fri Feb 06, 2009 6:41 am

une si administrator Ju pershendes te gjitheve dhe ju deshiroj argetim por nje problem po duket ne forumin ton eshte mjaft i mir i mbushur plot e perplot me sende qka dush po na duhen me shum vizitor dhe ja idea ime .....
~~~~~~~~~Ne qdo forumi , chat programi , imelle vendoseni Forumin ton ~~~~~~~~~

Kjo eshte idea ime edhe une mendoj qe edhe ju keni deshir Mu be Forumi jon me i miri

NGa Ar.King Wink
]
Back to top Go down
View user profile
 
Afirmimi i forumit eshte i domosdoshem
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Hekuran Pashollari:GLOBALIZMI ESHTE NJE E MIRE APO E KEQE PER VENDET E VARFERA?!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Mitrush Kuteli nė pėrvjetorin e vdekjes

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: