PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ballack: Blutė janė tė etur pėr sukses

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ballack: Blutė janė tė etur pėr sukses   Thu Jul 02, 2009 10:09 am

Mesfushori gjerman Michael Ballack, thotė se futbollistėt e Chelseat janė tė etur pėr sukses dhe se nė sezonin e ardhshėm do tė pėrpiqen ta rikthejnė titullin e Premier League dhe tė triumfojnė edhe nė Ligėn e Kampionėve.
Menaxheri i ri i Chelseat, Carlo Ancelotti, sot edhe zyrtarisht i filloi pėrgatitjet me futbollistėt e Chelseat. Nė njė intervistė pėr televizionin e klubit, Ballack thotė se blutė do ta fillojnė sezonin e ri tė etur pėr sukses.

“Duhet tė pėrqendrohemi sėrish nė tė. Jemi tė etur pėr ta rikthyer titullin. Po ashtu kemi synime tė larta edhe nė Evropė, pasi kjo ėshtė ajo qė tė gjithė ne dėshirojmė ta realizojmė. Chelsae ėshtė ekip i madh me lojtarė tė mėdhenj tė cilėt luajnė edhe nė kombėtaret e tyre dhe tė gjithė dėshirojnė ta fitojnė Ligėn e Kampionėve”, ka thėnė gjermani.
Back to top Go down
View user profile
 
Ballack: Blutė janė tė etur pėr sukses
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Redin HAFIZI:Sukses shqiptar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: