PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Drenthe afėr kalimit nė Fiorentina

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Drenthe afėr kalimit nė Fiorentina   Thu Jul 02, 2009 10:10 am

Mesfushori i Real Madridit, Roysten Drenthe, ėshtė afėr kalimit nė Fiorentina, transferim qė pritet tė ndodhė gjatė kėsaj fundjave.
Reali i Madridit ka bėrė njė numėr nėnshkrimesh kėtė verė me Kaka, Cristiano Ronaldo dhe Raul Albiol qė iu bashkuan klubit, dhe do tė jetė e pashmangshme qė nga ekipi tė largohen disa lojtarė.

Roysten Drenthe sigurisht se do tė jetė njėri prej lojtarėve qė do tė largohen. Drejtori sportiv i Violas, Pantaleo Corvino, ka caktuar tė bėjė njė udhėtim nė Madrid gjatė vikendit me qėllim qė tė arrijė marrėveshje me anėsorin.

Juan Vargas duket se ėshtė nė rrugė pėr tė kaluar nė Fenerbahce dhe klubi italian beson se Drenthe do tė jetė njė zėvendėsim i shkėlqyeshėm pėr tė.

Ish-lojtari i Feyenoordit ka zhvilluar vetėm pesė ndeshje si fillestar nė La Liga nė sezonin e fundit, dhe ėshtė nė kėrkim tė njė ekipi tjetėr qė do t’i ofrojė hapėsirė tė rregullt nė formacionin startues.
Back to top Go down
View user profile
 
Drenthe afėr kalimit nė Fiorentina
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: