PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Peter Crouch nė radarin e Milanit?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Peter Crouch nė radarin e Milanit?   Thu Jul 02, 2009 10:17 am

Derisa Milani vazhdon tė jetė nė kėrkim tė njė sulmuesi, njė emėr i ri i cili pėrmendet si i mundshėm pėr tė kaluar nė San Siro ėshtė Peter Crouch.
Milani ishte nė kėrkim tė sulmuesit tė Wolfsburgut, Edin Dzeko, por duket se boshnjaku do tė qėndrojė edhe pėr njė sezon tjetėr nė Bundesliga.

Emmanuel Adebayor ėshtė pėrmendur si njė opsion pėr rosonerėt, por sė fundi pėrmendet edhe njė emėr tjetėr, ai i sulmuesit tė Portsmouth, Peter Crouch.

Anglezi pritet tė largohet nga Fratton Park kėtė verė dhe ėshtė duke pritur trajnerin e ri tė ekipit pėr tė marrė vendimin pėrfundimtar. 28-vjeēari ka shėnuar 15 gola nė sezonin e fundit pėr Portsmouth, pas tri viteve tė paqėndrueshme nė Liverpool.

Nėse rosonerėt nuk do tė arrijnė te ndonjėri prej caqeve primare, shtatlarti Crouch mund tė jetė njė opsion pėr sulmin e Milanit.
Back to top Go down
View user profile
 
Peter Crouch nė radarin e Milanit?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: