PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Di Natale duhet tė vendosė pėr tė ardhmen e tij

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Di Natale duhet tė vendosė pėr tė ardhmen e tij   Thu Jul 02, 2009 10:20 am

Presidenti i Udineses, Giampaolo Pozzo, beson se e ardhmja e Antonio Di Natales ėshtė nė duart e lojtarit, i cili duhet tė vendosė sa mė shpejt nėse dėshiron tė mbetet nė skuadrėn aktuale, apo do tė ndėrrojė ambient.
“Varet nga ai se ēfarė do tė vendosė tė bėjė, dhe tani pėr tani nuk ėshtė i sigurt nėse do tė largohet”, ka thėnė Pozzo.

31-vjeēari ėshtė shumė i kėrkuar nga Parma e rikthyer nė Serie A, megjithatė e ardhmja e tij vazhdon tė mbetet e paqartė.
Back to top Go down
View user profile
 
Di Natale duhet tė vendosė pėr tė ardhmen e tij
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: