PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 United dhe Milan rivalė pėr shėrbimet e Fabianos

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3973
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: United dhe Milan rivalė pėr shėrbimet e Fabianos   Thu Jul 02, 2009 10:22 am

Sulmuesi i Sevillas, Luis Fabiano, i cili shkėlqeu nė Kupėn e Konfederatave me Brazilin, ėshtė bėrė shėnjestėr e disa skuadrave tė mėdha evropiane.
Milani ėshtė nė kėrkim tė 28-vjeēarit qe njė kohė tė gjatė, mirėpo “AS” njofton se Rossonerėt do tė pėrballen me konkurrencėn e fortė tė Djajve tė Kuq, tė cilėt janė po ashtu tė interesuar pėr shėrbimet e brazilianit.

Manchester Unitedi ėshtė nė kėrkim tė njė sulmuesi, pasi me largimin e Carlos Tevez do tė ketė mungesa nė sulm, ndėrkohė qė shėnjestra kryesore Karim Benzema kaloi te Reali.

Sevilla kėrkon 30 milionė euro pėr Fabianon, ndėrsa Milani nuk ofron mė shumė se njėzet milionė, kėshtu United mund t’i shfrytėzojė siē duhet paratė e fituara nga shitja e Cristiano Ronaldos (94 milionė euro) dhe ta sjellė nė skuadėr brazilianin.
Back to top Go down
View user profile
 
United dhe Milan rivalė pėr shėrbimet e Fabianos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: