PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barca do tė tentojė Villan, pastaj Forlanin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Barca do tė tentojė Villan, pastaj Forlanin   Thu Jul 02, 2009 10:25 am

Barcelona ka kontaktuar me sulmuesin e Valencias, David Villa, ndėrsa sė shpejti pritet tė fillojnė negociatat edhe me Los Che.
“El Periodico” njofton se drejtori sportiv i Barcės, Txiki Begiristain, ka pasur takim me Villan, dhe thuhet se ėshtė arritur marrėveshja me lojtarin.

Mirėpo gjithēka mbetet e pazgjidhur derisa Valencia tė merr vendimin pėr ta shitur.

Thuhet se Blaugranėt do ta bėjnė ofertėn pėrfundimtare prej 42 milionė eurosh, ndėrsa nėse kjo refuzohet, atėherė do tė kthehen kah sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, i cili kushton 36 milionė euro.
Back to top Go down
View user profile
 
Barca do tė tentojė Villan, pastaj Forlanin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: