PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Zyrtare: Interi transferon Mottan

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4161
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Zyrtare: Interi transferon Mottan   Thu Jul 02, 2009 10:29 am

Pas angazhimit tė Diego Militos, Interi ka konfirmuar transferimin e lojtarit tjetėr nga Genoa, Thiago Motta.
Njoftimi pėr arritjen e marrėveshjes ndėrmjet zikaltėrve dhe Genoas pėr transferimin e ish-mesfushorit tė Barcelonės, ishte arritur mė herėt, mirėpo tė mėrkurėn ėshtė zyrtarizuar transferimi, me ē’rast Motta ka nėnshkruar deri nė vitin 2013.

“Klubi i Interit me kėnaqėsi njofton se Thiago Motta ėshtė zhvendosur nga Genoa nė Giuseppe Meazza dhe ka nėnshkruar kontratė katėrvjeēare”, shkruan nė deklaratėn zyrtare tė Nerazzurėve.
Back to top Go down
View user profile
 
Zyrtare: Interi transferon Mottan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: