PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ribery: Ose nė Real ose askund tjetėr!

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ribery: Ose nė Real ose askund tjetėr!   Thu Jul 02, 2009 10:32 am

Anėsori i Bayern Munichut, Franck Ribery, ia ka hapur derėn Real Madridit duke thėnė se ose do transferohet nė Santiago Bernabeu ose nuk shkon askund tjetėr.
Bavarezėt vazhdojnė ta kundėrshtojnė largimin e francezit, mirėpo Ribery ua ka lehtėsuar punėt Mbretėrve pasi vetė ka deklaruar se dėshiron ta vesh fanellėn e Los Blancos.

“Unė kam vendosur, dėshiroj tė shkoj. Do tė jetė Reali ose nuk shkoj askund tjetėr. Tė presim dhe tė shohim se ēfarė do tė ndodhė. Sė shpejti do tė flas me drejtuesit e Bayern Munichut”, ka thėnė Ribery pėr “L’Equipe”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ribery: Ose nė Real ose askund tjetėr!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: