PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sa Optimista jeni per vitin e ri 2009

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3597
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Sa Optimista jeni per vitin e ri 2009   Fri Feb 06, 2009 7:13 am

Po hapim njė sondazh pėr tė matur sadopak pulsin e otimizmit tė shqiptarėve kudo qė ata ndodhen nė botė nė kėtė fillim tė vitit tė ri 2009. Pyetja e sondazhit ėshtė e thjeshtė:

Sa optimist jeni nė kėtė fillim Viti tė Ri?
A prisni qė jeta juaj dhe familjes suaj tė jetė mė e mirė nė 2009 se sa nė 2008?
Cilat janė disa prej problemeve kryesore nė jetėn tuaj qė doni tu jepni zgjidhje nė 2009?

Si nė ēdo sondazh, secili prej jush ka tė drejtėn e votės dhe jeni tė ftuar qė tė bėni edhe njė postim nė vazhdim se pėrse votuat ashtu siē votuat dhe mund tu jepni pėrgjigje edhe pyetjeve tė mėsipėrme. Secili ka mendimin e tij, nuk ėshtė nevoja tė replikoni mendimin e njėri-tjetrit.

Back to top Go down
View user profile
 
Sa Optimista jeni per vitin e ri 2009
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» FEJA NĖ FJALORIN E GJUHĖS SĖ SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: